17.09.2023 11:00:46

Ronaldoooo! Portugalec najboljši strelec lige, gol je zabil že na četrti tekmi v nizu! (video)

Cristiano Ronaldo je bil na zadnji tekmi Al Nassra zelo razpoložen.

Al Nassr nadaljuje z zmagovalnim nizom, Cristiano Ronaldo pa s svojim strelskim pohodom. Eden glavnih kandidatov za naslov prvaka v savdski ligi je po dveh porazih na uvodu prvenstva v soboto zmagal četrtič v nizu, odličen pa je bil Cristiano Ronaldo, ki je dosegel že svoj sedmi zadetek v letošnji sezoni in skočil na vrh lestvice najboljših strelcev lige.

Portugalec je nasprotni obrambi povzročal velike preglavice, v 78. minuti zabil za 3:0, v izdihljajih tekme pa se je po njegovem strelu še enkrat zatresla nasprotnikova mreža, a so po dodatnem pregledu ugotovili, da je šlo za nedovoljen položaj.

Al Nassr po šestih odigranih krogih zaseda 6. mesto na prvenstveni lestvici, za vodilnim Al Hilalom pa zaostaja za štiri točke.