30.08.2023 11:30:09

Kralj! Ronaldo dvakrat zabil s penala, kar je naredil pri tretji enajstmetrovki, pa močno odmeva! (video)

Za Cristianom Ronaldom je popoln večer v savdski ligi.

Al Nassr je po dveh spodrsljajih na uvodu v novo sezono savdske lige vendarle našel svoj ritem in na krilih Cristiana Ronalda prišel do dveh zmag v nizu. Po hat-tricku na tekmi z Al Fatehom je Portugalec tokrat dosegel dva zadetka in se povzpel na vrh lestvice najboljših strelcev, tokrat pa je oba gola na tekmi z Al Shababom zabil z bele točke.

Prste je imel vmes tudi pri tretjem zadetku svoje ekipe, ko je lepo zaposlil Sadia Maneja, v drugem polčasu pa bi lahko izid povišal na 4:0, a je izvajanje najstrožje kazni športno prepustil soigralcu Abdulrahmanu Ghareebu. Slednjemu ni uspel premagati nasprotnega vratarja, za Al Nassr pa je četrti zadetek in s tem končni izid 4:0 postavil Sultan Al Ghannam.

Ronaldo je po petih odigranih krogih s petimi zadetki prvi strelec savdske lige, s štirimi pa mu sledijo Hamdallah, Malcom in Mane.