28.07.2023 06:37:04

Spet on! Jakupović rešil Maribor in s tem zadetkom v zadnjih sekundah tekme pokazal, kaj zna! (video)

Nogometaši Maribora so na prvi tekmi drugega kroga kvalifikacij konferenčne lige v gosteh pri luksemburškemu Differdangeju igrali neodločeno 1:1. Od 25. minute pa do šeste sodniškega dodatka so zaostajali, nato pa je "vroči" Arnel Jakupović natančno izvedel prosti strel, izenačil in ekipo rešil iz zagate.

Mariborčani so se na podoben način reševali že v prvem krogu proti Birkirkari, tudi proti Maltežanom so se na prvi tekmi v Mariboru razšli z neodločenim izidom 1:1, na Malti celo do zadnjih minut zaostajali, a nato vendarle dosegli dva gola.

Varovanci Damirja Krznarja so imeli v Luksemburgu terensko premoč, a le eno pravo priložnost. Domači so si jih pripravili malenkost več, eno so tudi izkoristili. V 25. minuti je gol dosegel Angolec Erico Castro.

Povratna tekma bo naslednji četrtek v Mariboru.