19.01.2023 20:40:32

O, groza! Kaj je Neymar naredil z Messijevim darilom?! Tako slabega penala še niste videli!! (video)

Na tekmi med zvezdami arabske lige in PSG-jem, ki se je končala s 5:4 za Parižane, Neymarjev polom ni ostal neopažen.

Lionel Messi je na tekmi med PSG-jem in zvezdami arabske lige že v 3. minuti načel mrežo tekmeca, izkazal pa se je tudi z neverjetno nesebično potezo. In to kar dvakrat!

Messi bi moral v prvem polčasu izvajati najstrožjo kazen, a je to prepustil Neymarju. Tega, kar je sledilo, ni pričakoval nihče. Zgodi se, da nogometaši zgrešijo enajstmetrovko, toda tako slabe izvedbe že dolgo nismo videli, saj je nasprotni vratar žogo brez težav ujel.

V drugem polčasu se je PSG-ju spet ponudila izjemna priložnost, saj je sodnik dosodil še eno najstrožjo kazen v prid Parižanov, tudi tokrat pa je Messi pokazal svoj nesebičen obraz. Prepustil jo je Kylianu Mbappeju, ta pa ni ponovil napake Brazilca in zadel za vodstvo s 4:3.