13.10.2022 06:19:17

Joj, Pique, kaj pa počneš?! Španec šokiral vse, takšne napake svet še ni videl! (video)

Barcelona in Inter sta se na sredini tekmi lige prvakov razšla s 3:3.

V tekmi preobratov so Katalonci povedli v 40. minuti, ko je zadel Francoz Ousmane Dembele, na 1:1 pa je za nogometaše iz lombardijske prestolnice po grobi napaki Gerarda Piqueja izenačil Nicolo Barella v 50. minuti. Španec je žogo zgolj pospremil s pogledom, ob tem pa popolnoma pozabil spremljati dogajanje za svojim hrbtom.

Trinajst minut kasneje je Argentinec Lautaro Martinez Milančane povedel v vodstvo z 2:1, a je Poljak Robert Lewandowski v 83. minuti poravnal izid. V razburljivi končnici je Nemec Robin Gosens v 89. minuti spet popeljal v vodstvo, v drugi minuti sodnikovega podaljška pa je zadel Lewandowski in postavil končni izid na dvoboju.

V skupini C vodi Bayern z 12 točkami, Inter jih ima sedem, Barcelona štiri, Viktoria pa je brez točk.