23.12.2021 08:47:23

RAMOS, kaj pa POČNEŠ?! Španec dobil prvi RDEČI KARTON v Franciji, to je bilo res neumno! (video)

Sergio Ramos je dobil prvi rdeči karton v dresu svojega novega kluba.

Vodilna ekipa francoske nogometne lige Paris Saint-Germain je vpisala četrti neodločen izid v sezoni, potem ko se je z Lorientom razšla z 1:1.

PSG je na 19 tekmah zbral 46 točk za 14 zmag in štiri neodločene izide ob le enem porazu. Parižani so v sredo gostovali pri Lorientu in si obetali tri točke za konec jesenskega dela prvenstva.

Toda domačini so imeli drugačne načrte, po zadetku Thomasa Monconduita v 40. minuti jim je dolgo dobro kazalo v lovu na prvo zmago po nizu osmih porazov. Na koncu pa je točko za zvezdniški PSG rešil Mauro Icardi, ki je zadel v 91. minuti. Pred tem je Sergio Ramos prejel dva rumena kartona, prvega v 81. in drugega v 86. minuti, ter predčasno sklenil tekmo, ki jo je začel na klopi in v igro vstopil v drugem polčasu.