19.12.2021 10:06:37

Tega še NISTE VIDELI! Klub se bori za PRVO MESTO, trener pa je dobil ODPOVED v 63. minuti!

Sliši se skoraj neverjetno, toda resnično se je zgodilo.

Dvoboj škotskega prvenstva med Kilmarnocka in Dunfermlina se je končal z rezultatom 1:1. No ja, pravzaprav je bil takrat prekinjen zaradi megle, toda to je bilo za odgovorne v klubu vseeno dovolj, da so odpustili trenerja Tommyja Wrighta. To pomeni, da bodo domačini preostalih 27 minut obračuna odigrali pod vodstvom novega trenerja.

Kilmarnock je v prejšnji sezoni izpadel iz premier lige, v tej pa mu nikakor ne gre po načrtih. V dvoboj z Dunfermlinom je vstopil po nizu petih porazov. "Vem, kako si je Tommy želel vrniti uspehe v Kilmarnock. Jasno je, da je vrnitev v premier ligo naš osnovni cilj in da bomo naslednji mesec okrepili zasedbo. Toda zdaj se bomo osredotočili še na iskanje novega trenerja," je razkril direktor kluba Billy Bowie.

Wright je ekipo vodil 10 mesecev, za vodilnim Arbroathom pa ima ob odigrani tekmi manj pet točk zaostanka.