nu
25.09.2021 15:53:00

Ojoj, Bruno Fernandes, SKRIJ SE! Zvezdnik je z bele pike streljal TAKO SLABO, da še vedno 'IŠČEJO ŽOGO'! (video)

Profimedia

Nogometaši Manchester Uniteda so doživeli pravi šok, ko jih je pred nekaj trenutki na Old Traffordu z 1:0 ugnala Aston Villa.

Sicer so imeli domačini v tretji minuti sodniškega dodatka izjemno priložnost, da bi osvojili vsaj točko, toda Bruno Fernandes je katastrofalno streljal enajstmetrovko in gostje so se veselili velikega skalpa.

Edini zadetek je v 88. minuti dosegel Kortney House, ki je z igranjem z roko v kazenskem prostoru tudi zakrivil najstrožjo kazen. Vseeno pa je bil na koncu izjemno zadovoljen, saj je portugalski zvezdnik z bele pike žogo poslal na tribuno. Zdaj bo zanimivo videti, ali bo naslednjo najstrožjo kazen pri Unitedu vendarle izvajal njegov rojak Cristiano Ronaldo.

Fernandesov strel si lahko ogledate TUKAJ.