15.03.2021 07:34:18

Posnetek OBKROŽIL SVET: Ste videli, kaj je Ronaldo po tretjem zadetku NAREDIL KRITIKOM?! (video)

Cristiano Ronaldo je pokazal svoj pravi strelski obraz.

Cagliari je gostil branilca naslova Juventus in izgubil z 1:3. Domači prvoligaš se je znašel v zaostanku že v deseti minuti, ko je po podaji Juana Cuadrada iz kota z glavo zadel Ronaldo, ki je bil takrat pri 21 golih sezone. Svojega 22. je dodal v 25. minuti z bele pike, 23. pa že v 32. minuti, ko je zadel z močnim strelom malce z desne strani. Gio Simeone je v 61. minuti le zmanjšal zaostanek Cagliarija.

Ronaldo je s svojo predstavo močno opozoril nase, očitno so ga še dodatno motivirale ostre kritike po predčasnem izpadu iz lige prvakov. Glavna tarča kritikov je bil ravno Portugalec, ki naj bi zatajil na najpomembnejši tekmi, tokrat pa je pokazal svoj pravi strelski obraz. Vsem je dal vedeti, da je še zmeraj tukaj, po svojem tretjem zadetku pa je poskrbel za potezo, ki je hitro obkrožila splet. Pritekel je h kameri, pokazal na uho in tako utišal vse tiste, ki trdijo, da je njegov čas že minil.