07.02.2021 16:25:22

Kane vsaj začasno utišal kritike Mourinha

V 23. krogu angleške lige je Tottenham prekinil niz treh zaporednih porazov, z 2:0 je premagal West Bromwich Albion. Vse glasnejše kritike na račun trenerja Londončanov Joseja Mourinha je vsaj za nekaj časa utišal predvsem Harry Kane, ki se je po poškodbi gležnja vrnil v ekipo in takoj dosegel gol.

Svojo ekipo je v vodstvo popeljal v 54. minuti. To je bil že 20. gol angleškega reprezentančnega napadalca v vseh tekmovanjih te sezone. Drugi gol za Londončane, ki so ves čas izvajali pritisk na tekmečevo obrambo, je dosegel Son Heung-min. Pred golom Kana bi gosti tekmo skorajda preusmerili v drugo smer. Po strelu Mbayeja Diagneja je namreč vratarju Tottenhama Hugu Llorisu žoga skoraj ušla za golovo črto.