nu
nu
06.02.2021 19:59:59

KAAAJ JE NAREDIL?! Sodnik ni mogel verjeti, Ronaldo je PRESEGEL SAMEGA SEBE! Kar poglejte ...

Cristiano Ronaldo v vsem svojem sijaju. In v vsem svojem "sijaju".

Juventus je z 2:0 premagal Romo in potrdil odlično formo v lovu za vrhom lestvice italijanskega prvenstva, junak zmage pa je bil dan po svojem 36. rojstnem denvu kdo drug kot Cristiano Ronaldo. Fantastični Portugalec je dosegel čudovit zadetek za 1:0 v prvem polčasu, v drugem polčasu pa je imel prste vmes tudi pri drugem golu, saj je žoga letela proti njemu (in zelo verjetno bi jo pospravil v mrežo), ko je Ibanez poskušal posredovati na vsak način in je dosegel avtogol.

No, je pa Ronaldo nase opozoril tudi vmes, ko je s še enim strelom močno stresel prečko, ob tem pa bil prepričan, da se je žoga odbila prek golove črte in da je dosegel še en zadetek. Ko so mu sodniki povedali, da ni bilo tako, pa se je o tem želel prepričati kar sam. Pri glavnemu sodniku Orsatu je prosil, ali mu lahko pokaže obvestilo na zapestni uri, ki ga delivci pravice dobijo od tako imenovane tehnologije golove črte. Orsato ni mogel verjeti, od srca se je nasmejal, želji Portugalca pa, kot vidite, ni ugodil.