22.01.2021 07:31:05

BARCELONI je lahko ZELO ŽAL! To, kar je SUAREZ naredil v dresu Atletica, je najhujši udarec za Katalonce! (video)

Profimedia

Atletico je prišel do zmage v 89. minuti tekme.

Atletico Madrid je v četrtek zvečer odigral tekmo 19. kroga španskega prvenstva. Za ekipo Jana Oblaka se tekma ni začela po pričakovanjih, saj je slovenskega čuvaja mreže z enajstmetrovke premagal srbski vratar v dresu Eibarja Marko Dmitrović.

Veliki junak tekme je bil tokrat Luis Suarez, ki je v 40. minuti dosegel izenačujoči zadetek, minuto pred koncem tekme pa je hladnokrvno zadel z enajstih metrov, izvedel je tako imenovano panenko, in Atleticu prinesel zmago z 2:1.

Ob odigrani tekmi manj ima Atletico zdaj 7 točk prednosti pred Realom in kar 10 pred Barcelono. Kataloncem je lahko za to, da so prodali Urugvajca, trenutno še kako žal, saj Atletico trenutno pelje proti naslovu španskega prvaka.