07.01.2021 09:45:14

Tako hudih KRITIK Cristiano še ni doživel: legenda z vsemi silami nad zvezdnika po veliki zmagi nad Milanom! (video)

Juventus je na derbiju 16. kroga italijanskega prvenstva v lombardijski prestolnici slavil s 3:1 in Milanu prizadejal prvi poraz v tej sezoni.

Milan ostaja na prvem mestu v serie A, drugouvrščeni mestni tekmec Inter ima točko, tretjeuvrščena Roma pa štiri manj. Četrtouvrščeni Juventus - ob tekmi manj - zaostaja sedem točk. Milan je na derbiju zaigral brez Zlatana Ibrahimovića, stara dama pa je po silovitem pritisku povedla v 18. minuti, po lucidni asistenci Paula Dybale je zadel Federico Chiesa. Ista naveza je v polnem sijaju zablestela v 62. minuti, Chiesa pa je z natančnim strelom še drugič na tekmi ukanil komaj 21-letnega italijanskega reprezentančnega vratarja Gianluigija Donnarummo. Piko na i je v 76. minuti postavil ameriški rezervist Weston McKennie. Za gostitelje je edini gol dosegel Davide Calabria v 41. minuti.

Po zmagi pa se je v središču pozornosti znašel Cristiano Ronaldo. A tokrat se je znašel pod plazom hudih kritik legendarnega trenerja Fabia Capella. "To je bila njegova najslabša oziroma ena od njegovih najslabših tekem v dresu Juventusa. Ta je zmagal brez njega," je udaril Capello, Giuseppe Bergomi pa je dodal: "Ko je ritem igre visok, se Ronaldo zelo muči. Tako je bilo tudi proti Atalanti."