20.12.2020 09:46:02

To zmore le ON! Cristiano Ronaldo z nebeškim skokom in ZADETKOM, ki je prava POEZIJA! (video)

Nogometaši Parme so v 13. krogu italijanske lige gostili branilca naslova Juventus in izgubili z 0:4.

Parma, za katero je slovenski reprezentant Jasmin Kurtić igral do 85. minute, se je znašla v zaostanku v 23. minuti, ko je s približno enajstih metrov zadel Dejan Kuluševski. Tri minute pozneje je Cristiano Ronaldo podvojil prednost gostov, ko je zadel s strelom z glavo. To je bil njegov enajsti gol sezone, s čimer je ostal sam na vrhu lestvice strelcev.

Dvanajsti zadetek je portugalski zvezdnik dosegel v 48. minuti po podaji Aarona Ramseyja, v 85. minuti pa je Alvaro Morata s strelom z glavo povišal na 4:0. Še neporaženi Juventus ima tako zdaj 27 točk, toliko kot drugouvrščeni Inter in eno manj kot vodilni Milan.