06.11.2020 13:45:57

To si upa le IBRAHIMOVIĆ! Trener ga je v drugem polčasu zamenjal, poteza Šveda pa postala HIT! (video)

Zlatan Ibrahimović nad menjavo ni bil najbolj navdušen.

Presenetljivo nenevarni Milan je v četrtek na tekmi lige Europa na San Siru doživel visok poraz proti francoskemu Lillu. Slednji so prek Yusufa Yazicija povedli po enajstmetrovki v prvem polčasu, v drugem pa je isti igralec izkoristil tako slabo posredovanje Gianluigija Donnarumme v vratih rdeče-črnih kot hiter protinapad svojega moštva za končnih 3:0.

Domačim ni mogel pomagati niti zimzeleni Zlatan Ibrahimović, ki tokrat ni imel svojega dne, vseeno pa se ni strinjal z odločitvijo trenerja Milana Stefana Piolija, ki je slavnega Šveda sredi drugega polčasa poklical na klop. Napadalec rdeče-črnih je ob odhodu z zelenice jasno povedal, kaj so o tej potezi misli, po njegovem mnenju je bila to neumna poteza.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.