28.10.2019 12:05:44

Zmešalo se mu je! Ribery poskrbel za sramoto vseh sramot, kamera UJELA, kar je naredil sodniku! (video)

Franck Ribery si je privoščil zelo nespametno potezo.

Zadnji dvoboj 9. kroga italijanske serie A je poskrbel za kar nekaj hude krvi. Tekmo med Fiorentino in Laziem je v Firencah v 89. minuti odločil Ciro Immobile, v zaključku pa so imeli gostje na voljo enajstmetrovko, s katero bi lahko vodstvo povišali na 3:1, a so zgrešili najstrožjo kazen.

Po zadnjem sodniškem žvižgu so domači nogometaši obkolili sodnike, na zelenico pa se je vrnil francoski zvezdnik Franck Ribery, ki je sicer igral do 75. minute. Slednji je bil vidno razburjen, si prislužil celo rdeči karton in odrival sodnika. Da ni prišlo še do kakšnega večjega incidenta, je poskrbel eden od članov Fiorentine, ki je hitro pristopil do Riberyja in ga povlekel stran.