28.07.2019 12:57:31

Korejci NAVDUŠILI svoje navijače: Proti Juventusu so se 'PONORČEVALI' iz Ronalda, on pa je ... (video)

Nogometaši Juventusa se mudijo v Južni Koreji, kjer bodo opravili del priprav na novo sezono.

Ob tem pa je aktualni italijanski prvak, ki ga vodi Maurizio Sarri, odigral tudi prijateljsko srečanje z ekipo, ki so jo sestavljali najboljši igralci korejske lige.

Res je, da za staro damo niso igrali največji zvezdniki - tudi Cristiano Ronaldo je dvoboj spremljal s klopi - in tekmeci so se razšli z rezultatom 3:3.

Gledalci seveda niso bili zadovoljni, ker Ronaldo ni igral, zato so kar nekajkrat namenili koncert žvižgov italijanskemu strokovnjaku ter od njega zahtevali, da ga vsaj za nekaj minut pošlje v igro. So pa za nepozaben trenutek ob koncu prvega polčasa poskrbeli kar 'domači' nogometaši.

Ti so navdušili korejske ljubitelje nogometa, obenem pa so se še malo 'ponorčevali' iz Italijanov, oziroma Ronalda. Cesinha je zabil gol, s katerim je korejsko zasedbo popeljal v vodstvo z 2:1, nato pa je Brazilec poskrbel za pravi šov. Skupaj s še dvema soigralcema je gol namreč proslavil na znameniti Ronaldov način.

Portugalski zvezdnik, ki je sedel na klopi, se je ob tem prizoru zgolj nasmehnil. Posnetek se je hitro razšilil na spletu, domislica pa je naletela na številne pozitivne odzive.

Zanimivo je, da je 29-letni Cesinha, ki je sicer član Daeguja, po koncu prvega polčasa odšel do Ronalda in ga prosil za dres, nogometaša pa sta nato objeta odšla proti hodniku stadiona, ki vodi do slačilnic.