29.05.2019 22:50:21

Chelseaju angleška generalka pred glavno poslastico! Modri Londončani povsem razbili rdeče! (VIDEO)

Chelsea je zmagovalec letošnje sezone lige Europa.

Arsenal v finalu v Bakuju ni imel nobenih možnosti. Po prvem polčasu, ki se je končal z 0:0, je sicer kazalo na napet obračun, a so varovanci Maurizia Sarrija v nadaljevanju kmalu opravili ves posel.

Strelski račun je v 49. minuti odprl Olivier Giroud, Pedro je v 60. minuti povišal prednost Chelseaja, ki je po zadetku Edena Hazarda z enajstih metrov znašala že 3:0. Nekaj upanja je ekipi Unaija Emeryja vlil Alex Iwobi v 69. minuti, a je Hazard s svojim drugim golom tri minute kasneje dokončno razblinil vse dvome in postavil končni izid 4:1.

Vse zadetke si lahko ogledate na tej povezavi.

V soboto zvečer pa sledi še glavni vrhunec evropske sezone, še en večer v angleški domeni. V finalu lige prvakov se bosta v Madridu udarila Liverpool in Tottenham.