05.05.2019 07:12:14

Kakšna GROZA! Mohamed Salah je OBJOKAN in na NOSILIH zapustil IGRIŠČE, to, kar je počel v slačilnici pa OSUPNE!

Navijači Liverpoola so na tekmi z Newcastlom še kako trpeli.

Liverpool lahko še upa na osvojitev naslova v angleški premier ligi, po tem, ko se je na gostovanju pri Newcastlu še kako namučil. Šele v 83. minuti tekme je zmago redsom prinesel Divock Origi, ki je zadel za končnih 3:2.

Toda navijačem Liverpoola je zastal dih v 70. minuti tekme, ko se je Mohamed Salah zaletel z domačim vratarjem in obležal na tleh. Še več, zaradi bolečega udarca v glavo so morali hitro posredovati zdravniki, ki so ga z igrišča odnesli z nosili, Salah pa je bil povsem objokan.

Zato še toliko bolj osupne podatek, kaj je Salah počel v slačilnici, ko se je ekipa vrnila po koncu tekme. "Ko smo prišli v garderobo, je sedel tam in gledal tekmo. Zdel se je v redu, toda moramo počakati," je povedal trener Klopp.