eu
02.03.2019 22:11:46

NOR tudi drugi EL CLASICO tedna, JUNAK postal HRVAT, Ramos 'NOKAVTIRAL' Messija (video)

Nocoj je potekal drugi el clasico v tem tednu.

V sredo sta se Real in Barcelona na Santiagu Bernabeu borili za vstop v finale pokala, tisti obračun pa je takrat s kar 3:0 dobila Barcelona.

Ta je slavila tudi nocoj, ko je z znovo zmago bržkone Real izločila iz boja za naslov prvaka najboljše španske lige.

Junak nove zmage Kataloncev je bil Ivan Rakitić, Hrvat pa je edini zadetek dosegel že v 26. minuti.

Velik spor se je zakuhal v zadnjih minutah prvega polčasa, ko sta trčila Sergio Ramos in Lionel Messi, ki jo je od Španca pošteno dobil po nosu, a slednji za ta prekršek ni prejel nobene kazni, sta si pa z Argentincem od zelu blizu povedala kar nekaj krepkih.

V drugem polčasu so si sicer domači priigrali več res izrednih priložnosti, toda nikakor niso mogli zatresti mreže.