13.04.2018 09:54:10

NI ZA OBČUTLJIVE: SRHLJIVA poškodba Aarona Ramseyja! (foto)

Arsenal si je z remijem proti CSKA-ju v Moskvi (2:2) sinoči priigral napredovanje v polfinale lige Europa.

Londončani so v rusko prestolnico prišli z lepo prednostjo (4:1), a so domačini v 50. minuti že vodili z 2:0, tako da so topničarji resnično hodili po robu. V nadaljevanju so gostje uspeli izenačiti, za kar je že globoko v sodniškem dodatku poskrbel Aaron Ramsey.

Je pa moral slednji ob koncu prvega polčasa po enem izmed čvrstih dvobojev igrišče zapustiti na nosilih, vendar se je pozneje vrnil, nadaljeval z igro in na igrišču ostal do zadnjega sodnikovega žvižga.

Po dvoboju pa se je odločil javnosti pokazati, kako grozljivo je videti njegova noga. Na mečih ima zelo globoko ureznino, ki so jo morali začasno 'zakrpati' s sponkami ...