01.04.2018 16:47:05

Človek je res KRALJ! Pozabite na zadetek in zmago, ZMAGOVITO je njegovo pojasnilo navijačem po tekmi!

Zlatan Ibrahimović je nazaj.

Za Zlatanom Ibrahimovićem je sanjski debi v dresu Los Angeles Galaxyja. Mestni derbi je pripadel švedskemu zvezdniku in njegovim soigralcem, v središču pozornosti pa tudi tokrat Šved.

V igro je vstopil v 71. minut, šest minut kasneje izenačil na 3:3, v sodnikovem podaljšku pa s svojim drugim zadetkom na tekmi dokončal preobrat za končnih 4:3. Razprodan stadion je ponorel, prizori so bili fantastični, še bolj neverjeten pa je bil odziv Ibrahimovića po tekmi. Ali pa morda niti ne tako zelo neverjeten ...

Nekdanji zvezdnik Uniteda je namreč v svojem slogu pospremil navdušujočo predstavo. "Navijače sem slišal, kako vpijejo 'hočemo Zlatana, hočemo Zlatana'. Zato sem jim dal Zlatana. Oni so me spodbujali, jaz sem jim pa vrnil," je uvodoma dejal Ibrahimović, nato pa spregovoril o visokih pričakovanjih navijačev Galaxyja. "To se vedno zgodi, ko se pridružim novi ekipi. Na prvi tekmi vedno dosežem zadetek. Tokrat nisem hotel razočarati," je še pristavil samozavestni Šved, ki je v preteklosti igral za nekatere največje evropske klube.

A to še ni vse, po neverjetnem debiju je nogometaš, ki kar prekipeva od samozavesti, ligo MLS preimenoval v MLZ. Dodatno pojasnilo verjetno ni potrebno ...