ue
ue
11.03.2018 17:06:08

Zdaj vemo, zakaj je Messi svojemu sinu dal ime Ciro! Noro, kakšen zadetek Immobileja! (video)

V zadnjem času Ciro Immobile spet igra v odlični formi.

Nogometaši Lazia so imeli na zadnjih tekmah tudi nekaj smole, danes pa se jim je to na gostovanju pri Cagliariju vrnilo. Igrali so neodločeno 2:2, izenačujoči zadetek pa dosegli v 95. minuti. In to kakšnega!

Rimljani so po zaostanku 1:2 vse sile usmerili v napad in pritiskali proti vratom domačega čuvaja mreže Alessia Cragna. Kazalo je že, da bodo gostitelji uspeli odbiti vse napade, toda v peti minuti je udaril Ciro Immobile, z naskokom prvi strelec serie A.

Felipe Anderson je poslal žogo na rob kazenskega prostora, tam pa jo je Immobile s peto usmeril proti golu. Preletela je vratarja Cragna, ki se je sicer vrgel in jo skušal preusmeriti, a bil prekratek in lahko jo je samo pobral iz mreže. Mojstrovina za izenačenje, ki si jo velja večkrat ogledati.