03.03.2018 19:11:16

VSI SE MU SMEJIJO: Nogometašu Bologne bo ŠE DOLGO NERODNO! In prav je tako! (video)

V italijanski serie A se igrajo tekme 27. kroga, že prvi obračun pa je postregel z dogodkom, o katerem se bo še dolgo govorilo.

Dvoboj Spala in Bologne se je končal z zmago domačega moštva, ki je slavilo z rezultatom 1:0. Toda gostje bodo še nekaj časa objokovali izjemno priložnost iz četrte minute sodniškega podaljška, ki bi jim morala prinesti vsaj remi.

Gostje so napadali, lovili izenačenje, v 94. minuti pa se je povsem sam pred praznim golom znašel izkušeni napadalec Mattia Destro. Od golove črte je bil oddaljen samo dober meter, toda on je kljub temu na veliko presenečenje vseh, tudi domačih nogometašev in navijačev, ki so že videli tisto najhujše, uspel okroglo usnje poslati daleč mimo vrat.

Bivši nogometaš Milana in Rome se bo soigralcem zelo težko oddolžil za zgrešeno priložnost, je pa njemu zagotovo najhuje, saj se mu obetajo dnevi, v katerih bo moral poslušati zbadljivke, med njimi pa se bo najbrž znašla tudi kakšna žaljivka.