21.10.2017 21:55:17

NORIŠNICA velikega hrvaškega derbija: 1:0 v 89. minuti, NA KONCU pa ... 2:2! Gibanje rezultata? Da človek NE VERJAME ... (video)

vszi

Hajduk in Dinamo sta v splitu odigrala enega najbolj neverjetnih obračunov v zgodovini.

Hajduk je v fantastičnem vzdušju svojega Poljuda vse do 89. minute vodil z izidom 1:0 in je bil na pragu nujne, zlata vredne zmage. Nato pa se je zgodila čista norišnica. Dinamo je izenačil na 1:1, a tudi povedel 2.1 in kazalo je, da mu je uspel zgodovinski preobrat, ki bi za vedno ostal zapisan v analih največjega hrvaškega derbija. Toda namesto tega bo ostalo zapisano nekaj drugega, prav tako zgodovinskega, saj je Hajduku še uspelo izenačiti na 2:2.

Kdo je bolj zadovoljen in kdo bolj razočaran? Zagotovo je to nemogoče reči. Si je pa mogoče vsa ta nora čustva ogledati v edinstvenih posnetkih. Uživajte.