nu
nu
29.07.2017 16:10:31

Ne poletja, ne leta - avtogol STOLETJA! Zvezdnik Interja zabil gol, ki se je doslej zdel nemogoč (video)

Na prijateljski tekmi Inter - Chelsea se je zgodilo nekaj neverjetnega.

Milančani sicer nadaljujejo niz dobrih nastopov in so Londončane z zadetkoma Stevana Jovetića in Ivana Perišića premagali z 2:1. So pa tudi tretji zadetek na tej prijateljski tekmi dosegli nogometaši Interja in z njim dvignili še več prahu kot s čimerkoli drugim. Šlo je namreč za avtogol, kakršnega resnično ne pomnimo.

Pa ne samo mi, tudi marsikdo drug ne. V 74. minuti je namreč Interjev vezist Geoffrey Kondogbia žogo držal skoraj na sredini igrišča, se obrnil proti lastnim vratom in verjetno želel vrniti okroglo usnje svojemu vratarju. Verjetno pravimo zato, ker ne more biti jasno, kaj je želel storiti v resnici.

Sprožil je namreč visok, močan udarec, ki je kot najboljši lob, kar ste jih kadarkoli videli, poletel proti lastnim vratom, prek povsem nemočnega vrataraj in tik pod prečko v mrežo. Resnično neverjetno, resnično noro in povsem logično je, da posnetek dogodka hitro postaja velika uspešnica.

Pogledate si ga lahko spodaj in trdno smo pepričani, da boste gledali večkrat. Omeniti velja, da v vratih Interja ni stal Samir Handanović, pa čeprav si drznemo trditi, da tudi on ne bi mogel storiti ničesar.