nu
16.05.2017 17:49:01

Skrajno neverjetno: Je to najslabša stava vseh časov? (foto)

Včeraj smo poročali o izjemni slovenski stavi, ki je obnorela splet, tokrat pa imamo za vas povsem drugačno zgodbo.

Povsem mogoče je s 50 centi osvojiti več kot 4000 evrov, kot je to uspelo stavničarju iz Slovenije. No, ni pa veliko možnosti, da bi kdaj zgrešili zares nizko kvoto.

Neki Anglež je namreč na kvoto 1,04 vložil natanko 102,79 funtov, kar pomeni, da bi se veselil dobitka 106,9 funtov, če bi bila stava uspešna. In za kaj je šlo?

Stava je bila, da na tekmi med Chelseajem in Watfordom ne bo padlo več kot 6,5 zadetkov. A na tekmi, kjer se ni igralo za skorajda nič, je taka stava precej tvegana. Sploh pa velikanski vložek, ki prinaša ekstremno malo.

Že v prvem polčasu so padli trije zadetki, nato pa se je toča golov kar nadaljevala. Dve minuti pred koncem tekme pa je stavničar izgubil nekaj več kot 100 funtov, ko je v polno za sedmi zadetek na tekmi in zmago Chelseaja (4:3) zadel Cesc Fabregas. Nedvomno ena najbolj nerazumljivih in slabih stav v zadnjem času.