nu
08.03.2017 11:48:31

Cristiano Ronaldo med polčasom okrcal soigralce (video)

vszi

Real je v osmini finala lige prvakov izločil Napoli, zmagal je na obeh srečanjih, obakrat z rezultatom 3:1.

Sinočnje gostovanje na stadionu San Paolo se je za Madridčane slabo začelo. Neapeljčani so silovito napadli, sredi prvega polčasa po zadetku Mertensa povedli in se približali napredovanju v četrtfinale, za katerega jim je zadostovala zmaga z 2:0.

Domačini so bili izrazito boljši tekmec, bili zelo nevarni za gostujoči gol, in Real je imel kar precej sreče, da njegov zaostanek po uvodnih 45 minutah ni bil višji. Ob polčasu se je na svoje soigralce spravil še Cristiano Ronaldo, ki mu na igrišču nikakor ni šlo po načrtih. Nezadovoljni Portugalec je na piko vzel predvsem branilsko vrsto in se na nek način potožil Marcelu.

Ronaldo je pred začetkom drugega polčasa in vrnitvijo na igrišče jasno rekel: "Ne znamo se braniti!"

V drugem delu igre so gostje nato umirili Italijane, z dvema zadetkoma kapetana Ramosa in enim Morate so dvoboj obrnili v svoj prid in se (gladko) še sedmič zapored uvrstili v četrtfinale lige prvakov. S tem so ostali v igri, da kot prvi v zgodovini ubranijo naslov evropskega klubskega prvaka, hkrati pa so potrdili enega od znanih rekov, ki pravi, da je napad najboljša obramba.