23.12.2016 09:14:22

Hrvaški reprezentant in Iličićev soigralec navdušil s fair play potezo leta (video)

vszi

Nikola Kalinić je nogometno javnost navdušil z nadvse nesebično in pošteno potezo.

V četrtek so bile v Italiji na sporedu tekme 18. kroga, nadvse zanimiv pa je bil obračun v Firencah, kjer je Fiorentina gostila Napoli. Moštvi sta se trikrat izmenjali v vodstvu, točko gostom in za končnih 3:3 pa je v 94. minuti obračuna poskrbel Gabbiadini.

Eden bolj zanimivih dogodkov pa se je zgodil ob koncu prvega polčasa in pri vodstvu gostov z 1:0. Takrat je v kazenskem prostoru padel Nikola Kalinić, sodnik pa ni prav nič okleval in hitro pokazal na belo točko. Toda po posredovanju hrvaškega reprezentanta do enajstmetrovke ni prišlo, saj je dal glavnemu delivcu pravice jasno vedeti, da je sam padel in da vratar Napolija Pepe Reina ni storil prekrška za najstrožjo kazen. Vsa čast, Nikola!