20.11.2016 13:12:44

Ronaldo je Oblaka premagal štirikrat (foto + video)

vszi

Dvoboj Atletica in Reala se je končal z zmago gostov s 3:0, prvo ime srečanja pa je bil Cristiano Ronaldo, ki je zabil vse tri gole.

Vratarja Atletica Jana Oblaka je premagal v 23., 71. in 77. minuti. Toda mnogi so prepričani, da je slovenskega reprezetanta matiral celo štirikrat.

Zgodilo se je v 12. minuti (pri rezultatu 0:0), ko je po Marcelovi podaji s strani Ronaldo najvišje skočil v osrčju domačega kazenskega prostora in žogo z glavo poslal proti golu. Na golovi črti jo je Oblak odbil, iz drugega poskusa pa Ronaldo ni bil uspešen.

vszi
Vendar so danes po spletu zakrožili posnetki omenjenega dogodka, iz katerih je jasno razvidno, da je bila Oblakova reakcija vseeno prepozna. Žoga je namreč s svojim celotnim obsegom prečkala golovo črto, preden jo je on izbil v polje. Ronaldo je to opazil, se glasno pritožil sodniku, soigralci so se držali za glavo, glavni delivec pravice pa je samo zamahnil z roko in pokazal, da Real lahko igro nadaljuje iz kota ...