gv
gv
30.09.2015 14:27:26

Anna Lewandowska: Dragi, malce si dolgočasen ...

Bayernov napadalec Robert Lewandowski je še naprej v izvrstni strelski formi, o njegovih strelskih dosežkih govori cela Evropa, oglasila pa se je tudi njegova boljša polovica.

V središču evropskega nogometnega dogajanja je še kar naprej Robert Lewandowski. Nogometaš Bayerna je pred dobrim tednom zablestel s petimi zadetki v devetih minutah, na tej tekmi je Bayern s 5:1 premagal Wolfsburg, nato so Münhenčani z dvema zadetkoma Poljaka v gosteh premagali še Mainz, včeraj pa ga je čakal še nastop v ligi prvakov.

In tudi tokrat je svoje delo opravil z odliko. Na domačem obračunu z Dinamom iz Zagreba so Nemci slavili s 5:0, nove tri zadetke pa je vknjižil Lewandowski. Prvega je dosegel v 21., drugega v 28. in tretjega v 55. minuti obračuna, zelo impresiven pa je podatek, da je na zadnjih treh obračunih dosegel kar deset (10!) zadetkov in to v le 184 minutah.

Novo izjemno predstavo Lewandowskega so številni hvalili na vso moč, ravnodušne pa ni pustil niti svoje boljše polovice Anne Lewandowske, ki je na instagramu zapisala: "Dragi, te tekme postajajo že malce dolgočasne. Haha, seveda se le šalim!! Ljubim te, Lewy!," je zapisala in nekaj besed namenila še oboževalcem. "Ne sprašujte me, kaj sem dala mojemu možu za zajtrk - gre za skrbno varovano skrivnost," je zaključila Lewandowska.