16.09.2015 22:40:57

Kamplova prva podaja v dresu Bayerja iz Leverkusna (video)

Slovenski reprezentant Kevin Kampl je odigral prvo tekmo v udarni enajsterici Bayerja.

Nogometaši Bayerja so rane po nepričakovanem prvenstvenem porazu z Darmstadtom zacelili v ligi prvakov. V uvodnem krogu so se v Leverkusnu pomerili z beloruskim klubom BATE Borisov in ga premagali s 4:1. Trener domačih Rogert Schmidt je v začetno enajsterico uvrstil tudi Kevina Kampla, ki se je tako prvič po prestopu iz dortmundske Borussie znašel v tem položaju. Ponujeno pa je izkoristil, ne nazadnje se je vpisal tudi v statistiko.

Reprezentant Slovenije gola ni sicer zabil, je pa vknjižil podajo. V 59. minuti je lepo zaposlil še enega novinca Javierja Hernandeza in Chicharitu po Kamplovi podaji ni bilo težko meriti v polno. Dodajmo, da je Kampl odigral vseh devetdeset minut.