12.09.2015 20:32:37

Pregrešno dragi Martial zablestel proti Liverpoolu (video)

Sobotni veliki derbi angleškega prvenstva je zagotovo zadovoljil tudi tiste najbolj zahtevne nogometne navdušence.

Danes je bil v Manchestru na sporedu veliki angleški derbi med Unitedom in Liverpoolom. Gostitelji so na Old Traffordu slavili s 3:1, pod zadetke pa so se vpisali štirje različni nogometaši.

Zaostanek z 0:2 je v 84. minuti znižal Benteke, ki je poskrbel za enega najlepših zadetkov dosedanjega dela prvenstva, zmagovalca pa je nekaj minut kasneje dokončno odločil najnovejši član rdečih vragov. Anthonyja Martiala številni primerjajo s francosko nogometno legendo Thierryjem Henryjem, zdaj pa je najstnik svoj razkošni talent pokazal tudi v današnjem derbiju, se sprehodil skozi obrambo Liverpoola in sanjski debi v dresu Manchestra kronal z zadetkom.