04.06.2015 10:30:02

Najprej skorajšnji pretep, nato slavje (video)

vszi

Nogometaši Galatasaraya so prvenstveni lovoriki dodali še pokalno.

V finalu so s 3:2 premagali Bursaspor, junak tekme pa je bil turški reprezentančni napadalec Burak Yilmaz, ki je zabil vse tri zadetke za Galatasaray, za Bursaspor sta v polno merila Fernandao iz enajstmetrovke in Sen

Navijači, ki so se včeraj znašli na stadionu Bursa Atatürk Stadium so bili v prvem polčasu priča nenavadnem dogodku. Skorajda je namreč prišlo do pretepa med dvema nogometašema, a pozor. Ne med tekmecema, temveč med soigralcema.

V lase sta si skočila brazilski vezist Felipe Melo in turški reprezentant Sabri Sarioglu, ki sta si izmenjala nekaj hudih besed in grdih pogledov, prišlo je do rahlega prerivanja, Sarioglu pa je v enem trenutku Mela prijel celo za vrat. Nogometaša Galatasaraya sta se na srečo hitro pomirila, tako da za petelinjenje nista bila kaznovana. Če bi prejela rumeni karton, bi bil Melo izključen, saj je prvi rumeni karton dobil že v 2. minuti.

V priloženem videoposnetku si lahko ogledate petelinjenje nogometašev Galatasaraya.