bk
bk
26.05.2015 11:22:02

Pazi na glavo, glava ni žoga (video)

Nogometaši Galatasaraya so že dvajsetič postali turški državni prvaki, potem ko je njihov večni tekmec iz Istanbula Fenerbahče sinoči igral proti Basaksehirju 2:2, pri čemer so bili kar štirje nogometaši Fenerja izključeni.

Fenerbahče je za boj za naslov prvaka potreboval zmago proti Basaksehirju, pri katerem je slovenski reprezentant Rajko Rotman celo tekmo presedel na klopi. Toda zadetka Mehmeta Batdala v drugem polčasu sta končala upe po turški kroni. Diego in Pierre Webo sta sicer poskrbela za izenačenje, toda Fenerbahčeju ni uspelo doseči zmagovitega zadetka.

Končnica je bila zelo vroča, v zadnjih desetih minutah so kar štirje nogometaši Fenerja v zgolj 11. minutah morali zapustiti igrišče - Mehmet Topuz, Bruno Alves, Caner Erkin in Webo, tako da je tekmo končala le sedmerica.

Razlog, da jih je glavni delivec pravice kot po tekočem traku pošiljal v slačilnico, so bili neverjetno grobi prekrški, med drugim je Webo tekmeca v zraku brcnil naravnost v glavo, kar si lahko ogledate tudi v spodnjih posnetkih.