nu
22.05.2015 17:26:40

Jezni Ronaldinho še pred koncem tekme zapustil stadion (video)

Profimedia

Skorajda ne mine tekma Queretara, v kateri na takšen ali drugačen način ne bi blestel Ronaldinho.

Kjerkoli se pojavi, je brazilski nogometni zvezdnik v središču pozornosti. Poleg tega navijače v Mehiki navdušuje s svojimi predstavami na zelenici, po zadnji tekmi pa je številne privržence Queretara prav gotovo precej razočaral.

Queretaro je v Mehiki še zmeraj v igri za naslov prvaka Clausure, danes ponoči pa se je na prvi tekmi polfinala končnice pomeril z Pachuco. Trener gostov Victor Vucetich je Ronaldinha po pričakovanjih uvrstil v začetno enajsterico, toda v 39. minuti so zaostajali že z 0:2, za nameček pa v 41. minuti zaradi grobega prekrška nad igralcem nasprotnega moštva ostali z le desetimi možmi na zelenici.

Trener Vucetich se je po rdečem kartonu odločil za bolj obrambno formacijo, na klop pa je posadil Naelsa in Ronaldinha. No slednji se ni odpravil proti klopi za rezerve, temveč jo je mahnil naravnost proti tunelu, ki vodi v slačilnico, nekaj minut kasneje pa so ga ujele kamere, kako zapušča stadion. Vucetichu se je poteza obrestovala, saj se izid do konca srečanja spremenil, Ronaldinhu pač ne. Slednji je namreč s svojim dejanjem razjezil številne privržence Queretara.

Kmalu po tekmi so se pojavila namigovanja, da odnosi med zvezdnikom in klubom niso ravno najboljši, vse glasnejše pa so spet govorice, da se bo Ronaldinho po hitrem postopku preselil v ameriško ligo MLS.