liz
liz
30.04.2015 12:21:07

Bernabeu žvižgal Ronaldu (video)

Sinoči je v 34. krogu španskega prvenstva Real pred svojimi navijači s 3:0 odpravil Almerio.

Galaktiki so se kar nekaj časa mučili, da so načeli gostujočo mrežo, to se je zgodilo v 43. minuti, ko je v polno meril Rodriguez. Na začetku drugega dela igre so si gostje drugi zadetek zabili kar sami. Za končnih 3:0 pa je v 84. minuti poskrbel Arbeloa, ki je po Hernandezovi podaji z leve strani žogo pospravil v prazno mrežo in zapečatil usodo gostov.

Najboljšemu strelcu lige Cristianu Ronaldu tokrat torej ni uspelo zadeti nasprotnikove mreže. Lepo priložnost za to bi lahko imel v 84. minuti, ko je žogo pred njim v mrežo zabil Arbeloa.

In prav ta dogodek je precej razjezil portugalskega zvezdnika. Medtem ko je Arbeloa s soigralci proslavljal zadetek, je Ronaldo najprej žogo, ki je bila že v golu, še enkrat brcnil v mrežo, nato pa začel zmajevati z glavo, češ, "ukradel" mi je zadetek.

Ni se zgodilo prvič, da je bil Ronaldo ob zadetku svoje ekipe vidno nezadovoljen, to pa strelca gola ni (z)motilo: "Cristianovo obnašanje me ni motilo. Enostavno je lačen zadetkov. Njegov dvoboj z Messijem za najboljšega strelca lige se zaostruje," je dejal srečni Arbeloa.

Ronaldovo obnašanje ni zmotilo niti trenerja Carla Ancelottija. "Cristiano je izjemen, ni utrujen. Nocoj je garal, čeprav ni dosegel zadetka, ga bo pa v soboto. Prav nič me ne bi motilo, če do konca sezone ne zadane niti enkrat. Zadovoljen sem z njim, zabil je že 50 golov. V svojem moštvu nikoli nisem imel takega igralca," je žogico umiril italijanski strokovnjak.

Očitno pa njegovega mnenja ne delijo navijači madridskega kluba. Po eni izmed akcij, ki jo je Ronaldo zaključil s strelom mimo gola, je bilo namreč slišati kar nekaj žvižgov na Portugalčev račun ...