tp
tp
27.11.2014 22:53:42

Ne, to ni Spiderman. To je Samir (video)

Na tekmi lige Europa med Interjem in Dniprom se je še enkrat več izkazal slovenski vratar mreže Samir Handanović.

Tekma med italijanskim Interjem in Dniprom je bila vse prej kot nezanimiva. Tudi zato, ker so gostje povedli v Milanu in imeli nato v 28. minuti še lepo priložnost, da to vodstvo tudi povišajo. A Jevgenij Konopljanka, ki je žogo postavil na belo točko, da bi streljal enajstmetrovko, je ostal praznih rok. V vratih Interja se je namreč izkazal kdo drug kot Samir Handanović, ki je tako ubranil že šesto zaporedno enajstmetrovko v klubskih barvah! Na družabnih omrežjih so ga mnogi zaradi neverjetnih sposobnosti preimenovali v spidermana. Toda ne, to je Samir, ki je po Maxiju Lopezu (Sampdoria), Antoniu Cassanu (Parma) , Marcelu Larrondu (Torino), Andrei Cossuju (Cagliari), Luci Toniju (Verona) , sive lase povzročil še Konopljanki. Vmes mu je v reprezentančnem dresu zagodel le Wayne Rooney.

Tekma polna preobratov, v 47. minuti je Inter ostal z igralcem manj, se je na koncu vendarle dobro razpletla za Handanovića in druščino, ki so z golom Kuzmanovića in Osvalda slavili z 2:1.

Video neverjetne obrambe si lahko ogledate v spodnjem videu od 30. sekunde naprej.