24.02.2016 14:19:57

Bronasta olimpijka zaradi Arsenala razbila televizor

Nekdanja odlična britanska atletinja Kelly Sotherton je med spremljanjem tekme lige prvaka med Arsenalom in Barcelono povsem izgubila živce.

Strastna navijačica Londončanov je težko prenesla poraz svojih ljubljencev, ki so na prvi tekmi osmine finala doma izgubili z 0:2 in si tako priprli, če ne celo povsem zaprli vrata v četrtfinale.

Potem ko je bila iz minute v minuto bolj nemirna, je Kelly povsem ponorela približno deset minut pred koncem tekme, ko je pri zaostanku z 0:1 Mathieu Flamini prišel v igro in po komaj 47 sekundah storil nespameten prekršek nad Lionelom Messijem za enajstmetrovko, iz katere je Argentinec dosegel zadetek zapečatil usodo domačega moštva.

Bronasta sedmerobojka iz Aten je eksplodirala. "Pravkar sem razbila svoj televizor," je Kelly napisala na twitterju in dodala: "Dve neumni napaki, kakršne si proti Barceloni ne smeš dovoliti. Uničena sem, kot moj televizor!"

Navijač Arsenala, ki je tekmo spremljal s Sothertonovo je ob njen zapis prilepil še fotografijo uničenega televizorja, angleški mediji pa se sprašujejo, ali je fotografija prava ali izmišljena.