ku
ku
29.05.2024 06:23:03

Veliki zvezdnik Minnesote z ostrim sporočilom Dončiću in navijačem Dallasa!

Minnesota je na četrti tekmi uspela znižati rezultat na 1:3 v seriji z Dallasom.

Zvezdniki Dallasa vključno z Luko Dončićem tokrat niso bili razpoloženi v napadu, v obrambi pa se jim je še kako poznala odsotnost Derecka Livelyja, ki je na tretji tekmi prejel udarec v glavo. Na drugi strani pa sta se za slabše predstave na prvih treh tekmah oddolžila Anthony Edwards z 29 točkami, 10 skoki in devetimi podajami ter Karl Anthony Towns s 25 točkami. Slednji je kar 20 točk dosegel v drugem polčasu, izkazal se je tudi v ključnih trenutkih zadnje četrtine. Tudi Edwards je tokrat pokazal boljšo igro v ključnih minutah. Med drugim je po nizu petih zaporednih točk Dallasa 40 sekund pred koncem zadel pomemben met za povečanje vodstva na 102:97.

"Vsekakor nisem želel doživeti metle v tej seriji. Doslej v treh končnicah še nikoli nisem bil del ekipe, s katero je nasprotnik pometel. Dodatno so me podžgale tudi besede domače publike, ki so ves dan govorili s*anje. Danes smo res prikazali kakovostno predstavo," je po tekmi dejal Edwards.