ku
05.02.2021 07:20:56

Kakšna PROVOKACIJA! Najprej zadel čez DONČIĆA, nato pa mu je v obraz ZAKRIČAL: Ti mali ... (video)

Težka noč je za Luko Dončićem.

Po tem, ko so na tekmi z Atlanto prekinili šest tekem trajajoč niz porazov, so košarkarji Dallasa doživeli hud poraz. V domači dvorani jih je premagala ekipa Golden Stata, s katero se bodo še enkrat srečali v noči na nedeljo po slovenskem času.

Dallas je klonil s 116:147, že v prvem polčasu je nasprotniku dovolil, da mu nasuje 74 točk, a je Dallas kljub temu vodil s 76:74. V drugem polčasu je Golden State nadaljeval v enakem tempu, le Dallas je povsem ugasnil tudi v napadu in rezultat je bil katastrofalni poraz.

Za nameček so Dončića ves čas tekme provocirali. Med drugim se je na njega spravil Damion Lee. V enem od prodorov je uspel zadeti čez Dončića, nato pa mu je v obraz zakričal 'little ass boy'.