ku
ku
06.01.2020 07:32:11

To je SVINJARIJA! Glejte, kaj so SODNIKI storili Luki DONČIĆU in kaj to zdaj pomeni za DALLAS!

Poraz Dallasa na tekmi z ekipo Charlotta še vedno zelo odmeva.

Čeprav je, statistično gledano, za Luko Dončićem ena od najboljših predstav v ligi NBA, pa je slovenski zvezdnik po zadnji domači tekmi s Charlottom dvorano zapustil izjemno jezen in razočaran. Njegov Dallas je namreč klonil po podaljšku, in to po tem, ko so imeli domačini večino časa vajeti igre v svojih rokah.

Zalomilo se je v zadnjih minutah rednega dela, po mnenju Dončića tudi 'zahvaljujoč' sodnikom. Dončić je, tako kot to stori v velikem številu primerov, prevzel odgovornost za poraz. Nekajkrat so se mu namreč zatresle roke, a ob poškodbi Kristapsa Porzingisa je velikokrat zelo osamljen. Pika na i pa je zdaj uradno poročilo iz NBA, ki pravi, da so sodniki storili kar dve veliki napaki v škodo Dallasa. Najprej so nepravilno piskali prekršek Dwightu Powellu, ko je Dallas minuto in 39 sekund pred koncem rednega dela vodil za 6, nato pa so sodniki spregledali še prekršek nad Dončićem, ki bi moral imeti 1:59 minute pred koncem podaljška na voljo proste mete.