24.03.2015 22:25:14

Kričal zaradi bolečin (video)

vszi

Najboljši španski klubi so konec tedna odigrali tekme 25. prvenstvenega kroga.

Med bolj zanimive obračune (vsaj na papirju) pa lahko štejemo tistega med Valencio in Barcelono. Na koncu so se visoke zmage veselili košarkarji Valencie, ki so slavili s 93:73.

Po precej izenačenih treh četrtinah so domačini do odločilne prednosti prišli v zadnjem delu igre, ki so ga dobili kar s 25:13. To je bil osmi poraz katalonskega velikana, ki na lestvici drži tretje mesto, pred njim sta Unicaja in Real.

Za goste je dobrih devet minut igral Boštjan Nachbar, ki je v tem času dosegel dve točki ter prispeval še skok in asistenco.

Kljub zmagi pa si bo srečanje po slabem zapomnil član Valencie Krešimir Lončar. Dvaintridesetletni Hrvat je v eni od akcij - igrala se je 28. minuta - nerodno padel in si poškodoval prst na roki.

V bolečinah je odhitel na klop, kjer mu je zdravnik namestil poškodovan prst, ob tem pa je Lončar več kot očitno trpel neznosne bolečine, saj je med posegom na ves glas kričal.