liz
09.03.2015 18:12:28

Atraktivno zabijanje in veliko krvi (video)

vszi

Konec tedna sta se v 23. krogu španskega prvenstva med seboj pomerila tudi soseda na šestem in sedmem mestu ligaške razpredelnice Valencia in Zaragoza.

Dvoboj je postregel z veliko koši, gostje so se na koncu veselili zmage z rezultatom 109:106. Enega bolj atraktivnih pa je slabih osem minut pred zadnjim piskom sirene z zabijanjem dosegel Pablo Aguilar, ki je takrat vodstvo domače ekipe povišal na štiri točke (83:79). Vendar pa je pri tem povsem nehote poškodoval soigralca.

S komolcem je namreč (zelo močno) v glavo zadel Luka Harangodyja. Tekma je bila zaradi tega za nekaj minut prekinjena, saj je Američan obležal na tleh in začel močno krvaveti. V zelo kratkem času je bil njegov obraz povsem prekrit s krvjo ...