rb
rb
22.02.2015 10:57:42

Blažičev jezik Vujoševiću

Košarkarji Crvene zvezde v finale pokala Radivoja Koraća na krilih slovenskega reprezentanta.

Tudi v Srbiji je konec tedna namenjen končnici košarkarskega pokalnega tekmovanja oziroma pokalu Radivoja Koraća. V polfinalu zaključnega turnirja v Nišu se je zgodil veliki derbi med Crveno zvezdo in Partizanom, ki je dvorano Čair kakopak napolnil do zadnjega kotička. Ozračje je bilo znova zelo vroče, varuhi reda so imeli polne roke dela, a naposled so rdeče-beli upravičili vlogo favorita in se z zmago 76:67 uvrstili v finale, kjer se bodo v nedeljskem večeru pomerili z Mega Leksom.

Zvezda je prišla do uspeha na krilih Jake Blažiča, ki je bil s 15 točkami najučinkovitejši v svoji ekipi. Emocij ob odlični igri proti večnemu rivalu ni skrival, enega izmed košev pa se je veselil kar pred Duškom Vujoševićem. Ne kakorkoli, ampak z iztegnjenim jezikom proti trenerju Partizana, kar so posamezni srbski mediji označili za škandalozno, spet drugi za pretirano slavje ob neprimernem vedenju.

K temu dodajmo, da je Edo Murić za moštvo Partizana prispeval štiri točke.