hu
hu
04.02.2015 09:03:16

Triglav v polfinalu

Z drugo zmago nad Slavijo, so se Kranjčani uvrstili v polfinale državnega prvenstva.

Hokejisti Triglava so se tako z 2:0 v zmagah prebili v polfinale. V drugo so v gosteh slavili zmago s 5:1, na prvem srečanju so zmagali s 5:0.

Za hokejiste Slavije je pred domačimi navijači štela le zmaga, ki bi ji prinesla tretjo, odločilno tekmo za preboj v polfinale. A ni se izšlo po njihovih željah. Kranjčani so v 17. in 18. minuti dosegli dva gola, med strelce sta se vpisala Tadej Čimžar in Jan Markelj. V drugi tretjini je domačim nekaj upanja vrnil Oberstar, Nejc Hočevar pa je nato vrnil gostom prednost dveh golov. V zadnji tretjini so Kranjčani še dvakrat zatresli mrežo Slavije in se veselili uvrstitve v polfinale.