19.01.2015 16:49:07

Deskarji brez finalnih nastopov

Slovenski deskarji so na svetovnem prvenstvu Kreischbergu, kjer se v teh dneh merijo deskarji in smučarji prostega sloga, ostali brez finalne uvrstitve v snežnem parku.

Potem ko so bili dopoldne v kvalifikacijah neuspešni vsi slovenski predstavniki, je popoldne nastope končala tudi Cilka Sadar.

Slovenija je imela dve prijavljeni tekmovalki, a je nastopila le Cilka Sadar, Urška Pribošič pa ne. Sadarjevi, ki je v soboto tekmovala že v snežnem žlebu in zasedla 12. mesto, se današnja vožnja ni posrečila, saj je dobila 31. oceno, pristala na repu lestvice in ostala brez finala.

Že dopoldne so v tej disciplini nastopili moški. Od Slovencev, ki so ostali brez finala, se je najvišje prebil Tit Štante s 24. mestom. Max Kralj Kos je bil 44., Peter Podlogar pa 48.