ue
02.12.2014 22:01:38

Slovaki dobili tudi drugo

Arsen Perić

Slovenska reprezentanca v futsalu nogometu je izgubila še drugo prijateljsko tekmo proti Slovaški.

Izbranci Andreja Dobovičnika so danes v Levicah izgubili z 2:5 (1:2). Na prvi tekmi v ponedeljek je Slovaška slavila s 3:1.

Slovenijo je v vodstvo v tretji minuti popeljal Aleš Vrabel, na 1:1 je poravnal Tomaš Drahovsky v sedmi minuti, izid prvega polčasa pa je v 18. minuti postavil Kiraly. V 29. minuti je povišal Matuš Kyjovsky, za 4:1 je zadel Gabriel Rick, petič je za domače zadel Kyjovsky, v 39. minuti pa je drugi slovenski gol dosegel Denis Totoškovič.

Slovenija je danes odigrala 205. uradno tekmo, svojo prvo v zgodovini pa je zabeležila prav proti Slovaški, 15. septembra 1995 je bilo 1:1.

To je bila enajsta medsebojna tekma, Slovaška je prišla še do svoje pete zmage, Slovenija je ostala pri treh, tri pa so se končale brez zmagovalca.